Rezerwacja

Rezerwacja następuje po uzgodnieniu terminu i dostępności z Gospodarzem oraz wpłacie zadatku w wysokości 30% kwoty pobytu.

Brak przelewu zadatku w ciągu 3 dni od potwierdzenia warunków skutkuje anulacją rezerwacji. Pozostała należność za pobyt regulowana jest na miejscu w dniu przyjazdu.
W razie skrócenia pobytu należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji koszt zadatku nie jest zwracany.

Cena za dobę: od 50 zł/osobę.
Doba liczona od godz. 15 do godz.11 kolejnego dnia.
Informujemy, że cena za osobę za dobę zależy od terminu i ilości zakwaterowanych osób.

Wszyscy goście przebywający na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego zobowiązaniu są umieścić dodatkowo opłatę klimatyczną w wysokości 2,17 zł za każdą rozpoczętą dobę.

Dane do przelewu:
Domek nad Krutynią Anna Luchowska
Krutyński Piecek 5/2
11-710 Piecki
nr konta: 62 1950 0001 2006 0831 4323 0002
Tytułem: zadatek za pobyt w terminie …

Formularz rezerwacji on-line

Twoje imię i nazwisko: (wymagane)

Adres e-mail: (wymagane)

Wybór rezerwacji:

Termin rezerwacji od-do:

Uwagi:

Informuję, że dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przeze mnie wyłącznie dla celów rezerwacji tj. art 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - zwane dalej RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.